STRELECKÝ TEAMBUILDING

Streľba z krátkych guľových zbraní / Streľba z brokových zbraní disciplíny Trap, Skeet

STRELECKÝ TEAMBUILDING Chcete oživiť Vaše firemné akcie hľadáte niečo na čo tak skoro nezabudnete?
Tak naša strelecká akadémia J&B SHOOTING ACADEMY je tá správna voľba!


Okrem toho, že ponúkame streľbu z krátkych guľových zbraní, kde sa Vám bude venovať bývalý policajný expert na streľbu a taktiku z krátkych guľových zbraní, ktorý bol taktiež členom špeciálnych jednotiek Mgr. Daniel Dušek.

Naša exkluzivita spočíva v tom, že ako prvý ponúkame streľbu z brokových zbraní v olympijských disciplínach Trap a Skeet s majstrom Slovenskej republiky a bronzovým medailistom z majstrovstiev sveta, súčasným reprezentantom SR Adriánom Drobným v disciplíne Trap.

Po zaškolení inštruktorom streľby a vysvetlení pravidiel bezpečnosti a správneho zaobchádzania so zbraňou si môžete vyskúšať reálne zbrane s ktorými sa môžete stretnúť jedine v armáde alebo v špeciálnych bojových jednotkách alebo práve s nami na Vašej firemnej akcii. Žiadne repliky, len kvalitné reálne zbrane, ktoré niektorí z Vás mohli vidieť len v akčných filmoch.

Aktivita prebieha vždy na strelnici, ktorú Vám zabezpečíme a pripravíme všetko pre Váš zážitok. Spolupracujeme s viacerými strelnicami a podľa Vášho výberu či budete chcieť strielať z krátkych guľových zbraní alebo z brokovnice poprípade kombináciou týchto disciplín Vám vyberieme správnu strelnicu na Vašu firemnú akciu. Táto aktivita si vyžaduje neustálu pozornosť a sústredenie a bezpodmienečné dodržiavanie pravidiel bezpečnosti pri streľbe, preto táto aktivita môže prebiehať len v malom počte pod dohľadom inštruktorov.

Ak sa rozhodnete pre strelecký deň alebo máte jednoducho chuť zastrieľať si môžete si program doplniť o túto exkluzívnu aktivitu. Aktivita je vhodná aj pre ženy.  Okrem ostatných streleckých aktivít môže byť práve táto „čerešničkou na torte“. Zbrane sú upravené tak ,aby  strieľali len jednotlivo, nie dávkou.

Viac informácií ohľadom termínov, počtu uchádzačov a ceny riešime formou cenovej ponuky, ktorú Vám vypracujeme na mieru podľa Vašich požiadaviek.

Kontakt
Email: info@strelecka-akademia.sk
Tel. č.: 0908 840 538
Strelecká akadémia

J&B HUNTING s.r.o.
PEKÁRSKA 7489/40A
91701 TRNAVA
SLOVENSKO

emal: info@strelecka-akademia.sk
telefón: 0908 840 538

FB J&B SHOOTING ACADEMY
na Facebooku

UPOZORNENIE
Tieto webové stránky obsahujú informácie z oblasti používania zbraní a streliva. Preto sú určené pre osoby staršie ako 18 rokov.

OBCHODNÉ PODMIENKY