STRELECKÁ AKADÉMIA

Mgr. Daniel Dušek Spoločnosť J&B HUNTING, s.r.o. Vám prináša streleckú akadémiu J&B SHOOTING ACADEMY, ktorá prinesie do Trnavského kraja nielen výcvik streľby z krátkej a dlhej guľovej zbrane, ale aj z brokovej zbrane.

Na svoje si tak spolu s nadšencami pištoľovej a guľovej streľby prídu aj brokoví strelci a poľovníci, ktorí si radi chodia zastrieľať na lovecké strelecké súťaže, alebo by ocenili zlepšenie svojej mušky pred loveckou sezónou.

Okrem streleckých kurzov Vám ponúkame novú službu v podobe nastrelenia Vašej guľovnice s denným, nočným alebo termovíznym zariadením, tak aby bola Vaša streľba presná bez zbytočných chýb, ktoré robí veľké množstvo ľudí a to tým, že si nevedia zladiť svoj optický prístroj s guľovnicou a strelivom. Avšak toto je už minulosťou pretože prichádzame my s našou službou pre Vás.


Mgr. Daniel Dušek Vaše strelecké zručnosti v streľbe z guľových zbraní, sebaobranu a teóriu potrebnú na vydanie zbrojného preukazu, bude rozvíjať skúsený inštruktor Mgr. Daniel Dušek, ktorý mal dlhé roky na starosti streleckú a fyzickú prípravu ozbrojených zložiek Slovenskej republiky ako člen špeciálnych jednotiek a útvaru osobitného určenia, streľbe sa venuje dodnes.Adrián Drobný Na brokových disciplínach sa s Vami o svoje skúsenosti podelí Slovenský reprezentant v športovej streľbe z brokových zbraní v disciplíne trap, bronzový medajlista z majstrovstiev sveta a majster Slovenskej republiky,
Adrián Drobný.Strelecká akadémia

J&B HUNTING s.r.o.
PEKÁRSKA 7489/40A
91701 TRNAVA
SLOVENSKO

emal: info@strelecka-akademia.sk
telefón: 0908 840 538

FB J&B SHOOTING ACADEMY
na Facebooku

UPOZORNENIE
Tieto webové stránky obsahujú informácie z oblasti používania zbraní a streliva. Preto sú určené pre osoby staršie ako 18 rokov.

OBCHODNÉ PODMIENKY